Deelnemers

 

Deelnemers concours 3 november 2018

Aanvangstijden optredens zijn onder voorbehoud van onverwachte, noodzakelijke wijzigingen

 

 

 

 

 

 

VERENIGING                                         
PLAATS                                          
  SECTIE   UITVOERING DIVISIE   AANVANG OPTREDEN                        
 01, Jeugdddrumvand van Hasselts Fanfare  Hasselt    Slagwerkkorpsen    March  Jeugd  09.30 uur  
 02. Kon, onderscheiden Eibergse    Muz.ver. Euphonia  Eibergen    Blaaskorpsen    Conc/march  4de  09.45 uur  
 03. Drumband VMS  Aalten    Slagwerkkorpsen    March  4de  10.00 uur  
 04. Mercurius Marching/Showband  Assen    Blaaskorpsen    March  4de  10.15 uur  

 05. Muz.ver. Excelsior Genderen

 Genderen    Slagwerkkorpsen    Concert  3de  10.30 uur  
 06. Marchingband Arnhem  Arnhem    Blaaskorpsen    March  3de  10.45 uur  
 07. Drumband Marijke  Hoensbroek    Slagwerkkorpsen    March  3de  11.00 uur  
 08. Marchingband St, Jeanne d'Arc  Noordwijkerhout    Blaaskorpsen    March  2de  11.15 uur  
 09.Drumfanfare Altesa  De Zilk    Bkaaskorpsen    March  1ste  13.00 uur  
 10. Muziekvereniging Concordia  Overdinkel    Slagwerkkorpsen    March  1ste  13.15 uur  
 11.Marchingband Exempel  Empel    Slagwerkkorpsen    March  1ste  13.30 uur  
 12. Drumband Excelsior  Woerden    Slagwerkkorpsen    March  1ste  13.45 uur  
 13. Show- & Marchingband EVC  Enschede    Blaaskorpsen    March  1ste  14.00 uur  
 14. Showbrassband Thalita  Vlaardingen    Blaaskorpsen   Conc/march  1ste  14.15 uur  
 15. Tamboerkorps St. Cecilia  Zegge    Slagwerkkorpsen    March  1ste  14.30 uur  
 16. CMV Oranje Minnertsga    Blaakorpsen    Conc/march  1ste  14.45 uur  
 17, Van Limburg Stirum Band  Wezep    Slagwerkkorpsen    Conc/march  1ste  15.00 uur  
 18. Show- en Drumfanfare Oranje  IJsselmuiden    Blaaskorpsen    Conc/march  1ste  15.15 uur  
 19. Deltaband  Vlissingen    Slagwerkkorpsen    March  1ste  15.30 uur  
 20. Jong Kamper Trompetterkorps  Kampen    Showbandstyle    Show  Jeugdklasse  16.45 uur  
 21. Jeugd Showkorps Irene  Ede    Showbandstyle    Show  Jeugdklasse  17.00 uur  
 22. Jong Exempel  Empel    Showbandstyle    Show  Jeugdklasse  17.15 uur  
 23. Show- en Drumfanfare Duijndorp  Scheveningen    Showbandstyle    Show  Basisklasse  17.30 uur  
 24. Drumfanfare Avanti  Groningen    Showbandstyle    Show  Basisklasse  17.45 uur